jogi

jogi

jogi | ťažkohumorista :)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jogi
Štefanova škola života
 
| 6.11.2021 10:23

Chytá ma zúfala beznádej keď vidím ako sa história opakuje. Čo myslíte, že sa dialo v rokoch 1939 až 1941 v Nemecku?
Začínalo to presne takto. A ako to skončilo? Myslíte, že opakovať sa to nemôže? To si mysleli aj obete v Nemecku.


kesso
kesso | 6.11.2021 14:58

ano ale zacinalo sa to okolo roku 1933 islo to cez pogromy na tych co nepodporovali rezim a nesluzili mu 1938 az po vojnu 39-45 to uz bolo v plnom prude to nas este len caka vojna ked bude koncit EU


Xytrolin
Xytrolin | 6.11.2021 16:13

Nejde to ako v Nemecku vtedy. Tam to začalo tým, že polícia nerobila nič. A preto robili hnedé košele ešte viac…


kesso
kesso | 6.11.2021 16:47

Xyreolin skor ze ludia verili novej propagande co je tiez paralela s tym co dnes zijeme!


tmiro | 6.11.2021 16:58

Úplne súhlasím. Tam si adi povedal ako to všetko ovládne, napísal o tom aj knihu. A nemyslím len ako rozšíri územie na východ, ale ako ovládne hlúpych voličov atd

A fungovalo to. Hnede milicie bili ľudí, potom sa s nimi bili socialisti a hnedi sa sťažovali, že komunisti robia bordel a polícia je slabá a ze oni s tým narobia poriadok, tak ich jebnuti zvolili a naozaj násilie zmizlo z ulíc... Ale nie.. Robím si srandu, hnedi ďalej zabíjali na ulici aj keď prevzali vládu.
A naozaj presne to iste robia politici ako Kotleba, Fico, atď.. Prečítali si o tých retorickych úspechoch Adiho a presne tie isté techniky používajú.
Pre nich platí ze čím horšie tým lepšie. Čím viac dezolatov robí bordel ma verejnosti, tým viac sa Fico môže stavať do role spasiteľa.


kesso
kesso | 6.11.2021 17:17

tmiro presne ti hnedi dezolati Kotleba, Fico atd. to robia! Nech daju ruky od Talianska, Australie, NZ atd prec! Oni nechapu ze ti ludia tam chcu zit v dvojtriednej spolocnosti a apartheide spokojne len o tom zatial nevedia! 😁


Xytrolin
Xytrolin | 6.11.2021 17:23

@kesso: hlúposť, prvé koncentračné a pracovne tábory malo Nemecko ešte dávno pred začiatkom vojny pre kritikov režimu a politických oponentov. Frflal si - zmizol si. Vnútorne si vôbec s propagandou súhlasiť nemusel, ale keď ti kožené kabáty zaklopali na dvere, tak sa ti hneď vyjasnilo, a nadšene si zdravil Hajtla!


selo
selo | 6.11.2021 22:44

Porovnávať opatrenia proti šíreniu korony s nástupom fašizmu v Európe dokáže len idiot.


Ing. Jaromír Šlaušek
Ing. Jaromír Šlaušek | 6.11.2021 22:45

Mne sa najviac páčilo, keď kotlebovci, ktorí chceli zatvárať hranice proti migrantom, protestovali proti zatvoreniu hraníc na jedinom otvorenom hraničnom priechode tak, že ho zablokovali.


selo
selo | 6.11.2021 23:45

@JŠ Najviac ma pobaví, keď fašisti označujú našu vládu ako fašistickú a aby toho nebolo málo, lížu riť Putinovskému Rusku.


tmiro | 7.11.2021 00:00

Kesso, nebudem vstupovať do filozofickej debaty, lebo ja sa nevyznám v Austrálii.

Ale na SK ovládajú spoločnosť dezolati, chodia si po obchodoch bez rusok, atď. Svet je zariadený podľa nich. Oni obťažujú svojimi spôsobmi alebo pravidlami ostatných a ostatní nemajú dosah na dezolátov. Keď niekto ma rúško nejako tým nezneprijemnuje existenciu dezolatov a výzvy dezolatov aby si nasadil rúško tie asi niekto nedáva. Je výhodnejšie byť dezolátnom, lebo si žije vo svojom svete a neobmedzené. My sme tu len hostia vo ich svete a musíme sa bez slova prispôsobovať im. A ten to ideálny svet, kde síce to majú teoreticky prikázanie mat to rúško, ale prakticky ako som už povedal je to naopak, to my sme hostia u nich doma, tak tento idealny svet kde je všetko podľa nich, si oni sami začali dojebavat. Začali vrieskal v obchode a blokovať pokladne. Proste 8m bolo príliš dobre a nestačilo im to. Takže odteraz síce budú ďalej bezruskovi ľudia tolerovani v obchodoch, tak ako doteraz, nikto im nič nebude hovoriť a budú si svoje sople pršať na iných, ale o jeden milimeter priestoru menej ako doteraz, lebo keď ich tam príde tlupa 50tich a budú vrieskal a blokovať pokladne normálnym ľuďom, tak už ich nebude polícia 3 hodiny prosiť ako v Prievidzi ale po polhodine prispenia ich polícia vyvedie ako v Piešťanoch. No to je ohromne víťazstvo nás normálnych,Ali by sme to osláviť.
Ale nie robím si Picu. Je to hanba, že policajt príde do obchodu a nájde ľudí porušujú ich predpisy, tak im nenapari za to pokuty, ale ich vyzýva a až keď neposluchnu výzvy až za to im dá pokuty. Ja by som tiež chcel byť takáto zvyhodnovana komunita.


kesso
kesso | 10.11.2021 09:32

Xytrolin tak to sa moc nevyznas preve KZ Lagre mali anglani davno pred II aj I svetovou!
https://www.wel...nterschied.html


kesso
kesso | 10.11.2021 09:35

tmiro vytiahol si paety z toho Valalu kde byvas? Napriklad vo Viedni v niektorych BZ. tiez seru na nejake opatrenia!
Napr Markt vo Favoriten !


Xytrolin
Xytrolin | 10.11.2021 11:58

@kesso:Ty si zacal o Nemecku r. 1933... Nie ja... Tak som Ti vysvetlil, že prvotné slabé nadšenie sa ako problém riešil represiou. O Británii reč nebola. Čiže nie, nie nejde to ako v Nemecku.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader